O Nas

Jako Pomocdronowa.pl dostarczamy rozwiązania do przeprowadzania inspekcji turbin wiatrowych oraz paneli fotowoltaicznych z drona. Nasz system pomaga kontrolować stan techniczny na miarę XXI wieku. 

Pracując w branży widzimy, że kontrola łopat turbin wiatrowych odgrywa znaczącą rolę w sprawnym działaniu przedsiębiorstw energetycznych. Inspekcje z powietrza przyspieszają pracę, ograniczają możliwość wystąpienia wypadku oraz oszczędzają pieniądze przeznaczone na wykonanie kontroli. 

To co możemy zaproponować naszym klientom to dostęp do najbardziej nowoczesnych rozwiązań w zakresie inspekcji z powietrza. Dzięki nam, przeprowadzanie kontroli przebiega sprawnie, bezpiecznie i  daje wiarygodne informacje, a uzyskane materiały w 100% zadowolą swoją jakością nawet najbardziej wymagające przedsiębiorstwa.

Inspekcje z powietrza wykonujemy przez 2 doświadczonych operatorów jednocześnie. Jeden z nich odpowiada za poprawne wykonanie lotu, drugi odpowiedzialny jest za kadrowanie oraz obsługę aparatu umieszczonego w dronie. Taki podział pracy daje pewność, że lot odbędzie się bezpiecznie i bez niespodzianek, a zdjęcia będą poprawne naświetlone oraz wyostrzone. 

Nasz zespół składa się z 4 operatorów co sprawia, że możemy wykonywać nawet do 20 inspekcji turbin wiatrowych dziennie. Jeden zespół zwykle wykonuje od 8 do 10 turbin przy odpowiednich warunkach pogodowych oraz odległościach pomiędzy turbinami.